Skip to Navigation

Stálé právní zastoupení

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 112.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.

Poskytujeme stále právní zastoupení, ať už pro obchodní společnosti, jiné podnikatele, subjekty ze sféry veřejné správy (obce, příspěvkové organizace) či neziskového sektoru (obecně prospěšné společnosti, spolky).

Zejména obchodní společnosti ocení možnost téměř nepřetržité právní pomoci v jejich podnikání, ať už se bude jednat o právní pomoc v oblasti závazkových vztahů, řešení problémů v oblasti pracovního práva či vymáhání pohledávek.

Obcím a dalším subjektům veřejné sféry poskytneme nezbytné poradenství, ať už v otázkách nakládání s majetkem obcí, otázkách zákona o obcích, zákona o obecní policii, v oblasti místních poplatků, v otázkách trestněprávní odpovědnosti úředních osob (veřejných činitelů) a v dalších oblastech.

Forma a způsob spolupráce je otázkou dohody. V případech, kdy lze předpokládat častější potřebu právní pomoci, je obvykle sjednáván model poskytování služeb za paušální úhradu. V případech, kdy frekvence potřeby právních služeb je nižší, je možné sjednat rámcovou smlouvu o budoucích pracích a jejich odměně.

Výše úplaty při stálém právním zastoupení se odvíjí od obvyklého měsíčního rozsahu poskytovaných služeb, náročnosti poskytovaných služeb a samozřejmě od dohody mezi advokátem a klientem.